Serviss

Mūsu sertificēto speciālistu komanda vienmēr piedāvā kompleksu rūpniecisko kompresoru sistēmu risinājumu un profesionālu servisu.

KOMPRESORI.lv serviss nodrošina iekārtu piegādi un to uzstādīšanu, apsaistīšanu ar īpaši saspiestam gaisam paredzētiem cauruļvadu materiāliem, pieslēgšanu pie elektrotīkliem un ventilācijas iekārtām. Veicam un piedāvājam arī elektroietaišu, enerģijas atgūšanas iekārtu un ventilācijas sistēmas montāžas darbus. Nodrošinām sertificētu servisu aukstumiekārtām, gaisa žāvētājiem un dzesētājiem- čilleriem.

Izvēloties kompresoru iekārtu piegādātāju, ikreiz rekomendējam pārdomāt, kurai kompānijai uzticēt šo darbu, ņemot vērā, ka vislabāk ir izvēlēties risinājumu, kur jau sākotnēji tiek paredzēts viss nepieciešamais, lai turpmākā iekārtu ekspluatācija noritētu bez problēmām, lai optimāli būtu izvērtēti visi tehniskie aspekti un parametri un atbilstoši situācijai tiktu rasts energoefektīvs risinājums.

Par īpaši svarīgu aspektu uzskatām vienmēr patiesas informācijas sniegšanu klientam par paredzamajām izmaksām, nepieciešamajiem materiāliem, darba apstākļiem un ekspluatācijas niansēm, nenoklusējot informāciju par iespējamām papildu izmaksām. Īpašu uzmanību pievēršam kvalificēta servisa nodrošināšanai. Vēlamies arī atgādināt, ka ne vienmēr sākotnēji lētāks iekārtu piedāvājums, var tāds izrādīties arī praksē. No pieredzes nākas secināt, ka šādos gadījumos atklājas dažādas papildu izmaksas, vai arī iekārtas izrādās tehniski neatbilstošas, novecojušas un neefektīvas, kā rezultātā klientam nākas pārmaksāt par uzstādīšanu, rodas nepamatoti lielas ekspluatācijas un elektroenerģijas izmaksas.

Kā zinās teikt un apliecināt ne viens vien KOMPRESORI.lv klients, mūsu uzņēmums ikvienai iekārtai sniedz pilnu servisu visā tās darbības laikā. Kompresoru serviss tiek nodrošināts visā Latvijas un arī Baltijas valstu teritorijā, neatkarīgi no klienta atrašanās vietas un darbības specifikas.